| Laurentiu61 a întrebat:

Am terminat clasa a VIII-a si acum trebuie sa ma inscriu la un liceu pe un anumit profil. Profilul pe care il vreau este matematica-informatica intensiv engleza. Imi puteti spune din ce dau testarea pentru admitere la engleza?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Si eu stiu ca s-a dat proba de limba straina inainte.

| Patty03 a răspuns:

Pentru admiterea la engleza s-a dat bilingvul. Fara bilingv nu ai cum sa mergi la mate info bilingv, bio chimie bilingv... Si eu din cate stiu bilingvul s-a dat in urma cu o luna happy