| AlexiAle94 a întrebat:

Am terminat la mate info cu media de bac peste 8 si nu stiu la ce facultate sa merg.Prefer Timisoara Politehnica chimue, infirmatica simpla sau inginerie medicala si Universitatea de Vest tot la informatica.Asi dori sa imi spuneti ce imi asigura un viitor si o cariera dupa cu si fara master si as vrea sa imi spuneti experientle dumneavoastra care v-au dat o sansa la un loc fe munca rezonabil indiferent de studii.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Ai putea sa ai succes cu informatica simpla sau inginerie medicala.In plus invata bine limbi straine si incearca sa lucrezi pe parcursul facultatii ca sa ai si experienta.

Răspuns utilizator avertizat