| 1m2r3a a întrebat:

[[Pentru Timisoreni / Aradeni]]
Salut...
Problema mea este urmatoarea: Nu stiu la ce facultate sa merg...
De precizat am luat: 7, 30 la bac si vreau sa ma indrept spre domeniul programarii/info
Sunt din Arad... avem o facultate Aurel Vlaicu cu sectiune info, dar am vorbit cu un baiat si a spus ca el in 2 ani nu a invatat nimic nou, asa ca m-am hotarat sa ma orientez spre Timisoara.
Daca se poate sa imi recomandati o facultate/specializare? care se bazeaza pe programare/info

Ce stiti despre facultatea Tibiscus? Am vazut ca este singura care are dupa 3 ani de faculta sa faci master de 2 ani din care sa iesi web designer? http://www.fcia.tibiscus.ro/
Universitate de Vest am citit ca ar "merge"...voi ce ziceti? http://www.uvt.ro/
Politehnica cred ca ii deja prea de tocilari se face mate info si fizica, la Vest se face numa Mate si info

Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Moisie a răspuns:

Eu zic sa o lasi naibii de Tibiscus ca este o facultate privata in care nu conteaza decat BANUL, si sa cauti sa faci la UniVest dar pe gratis!