Întrebare recomandată | AndreeaLoreee a întrebat:

Am vreo sansa sa intru la SNSPA Comunicare si Relatii Publice daca nu prea ma descurc la engleza?

Răspuns Câştigător
| JustStitch a răspuns:

Ai sanse foarte mari sa intri, am intrat eu care sunt paralel cu engleza, crede-ma ca intrii. multa bafta happy

| AndreeaLoreee explică (pentru JustStitch):

De intrat as intra, dar mi-e sa nu am probleme foarte mari dupa sad. Dai examen la engleza?

5 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Recomandarea mea ar fi sa inveti pe cat posibil engleza in aceasta perioada in care esti la scoala... dupa facultate, cel mai probabil, nu te va mai interesa si vei fi dezavantajata intru-cat putine usi ti se vor deschide, afara mai deloc! Spor la invatat!

| Betty12345678 a răspuns:

E bine sa cunosti o limba cel putin la nivel de conversatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Coldwave a răspuns:

Examenul il dai la ce materie vrei tu. Recomand geografie! Succes