| SeNyS a întrebat:

Anul asta termin liceul...si ma gandeam ca dupa sa urmez postliceala Fundeni pentru asistent generalist.
Voi ce credeti? e o pierdere de timp?sad

6 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

De ce nu dai la medicina? happy

| Azµre a răspuns:

Mai bine faci o facultate happy incearcati norocul pe undeva la biologie, medicina, orice altcevahappy

| my23ro a răspuns:

Posturile din sanatate au fost in mare parte deblocate. E o chestiune de timp pana se vor rezolva lucrurile cu adevarat.
Daca crezi ca nu poti mai mult, alege scoala postliceala. E perfecta daca vrei sa si lucrezi, costurile sunt mai mici decat la Facultate si cursurile se tin dupa masa. Daca crezi ca te mai pot ajuta cu ceva ( eu sunt in anul I la postliceala de Asistenti generalisti) trimite-mi un mesaj privat, si te voi ajuta cu tot ce voi putea.
Doar sa stii ca e nevoie de multa dedicatie in meseria asta, de mult suflet...

| SeNyS explică (pentru my23ro):

Multumesc mult, m-am inscris la fundeni la asistent farmacist!

| AlLeYoana a răspuns:

Nu este, daca tie iti place si vrei sa inveti acolo

| iulica2002 a răspuns:

No