| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva card valabil CSCS?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi romani din Londra nu ala care zice da

| Motisor a răspuns:

Da

| zilog a răspuns (pentru Motisor):

Care sunt toti pasii pentru obtinere?

| mgtow a răspuns (pentru zilog):

Faci un curs cautand in google vezi firme care il ofera contra cost. Sant si romani care il fac pe spaga si te ajuta la examen.

| Motisor a răspuns (pentru zilog):

Https://www.unromaninuk.com/cscs-card-ce-reprezinta-cum-se-obtine/
Baiatul asta explica foarte bine, daca ai Nino, iti faci frumos programare, cumperi aplicația pe telefon citb operatives & specialists hs&e test,(sunt si alte variate daca te interesezi) si oui mana si inveti, te duci la test, daca ai luat trebuie da platesti pentru card si cam atat, vezi pe site-ul care ți-am dat ca explica tot ce trebuie sa faci

| Motisor a răspuns (pentru Motisor):

Am uitat sa iti zic, ca trebuie sa faci un curs de o zi, asa se numeste, si trebuie să îți de-a o diplomă, eu am dat 150 de lire acum 2 ani, trebuie sa faci cursul asta la un colegiu ceva, eu asa am facut, nu te du la romani ca iti cer multi bani vreo 600 de lire, te rezolva ei, dar pentru banii astia nu e corect, te rezolvă alții cu mult mai puțin chiar dacă nu prea stii engleza.