| RoxyOnTPU a întrebat:

Artistii pot sa isi gaseasca singuri pseudonimele? sau trebuie neaparat ca managerul lor sa le aleaga pseudonim?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Atributiile managerului nu-i permit sa impuna artistului un pseudonim cu care acesta(artistul)nu ar fi de acord. Eventual ii poate sugera anumite idei, dar tot artistul alege la final pseudonimul sub care se va face cunoscut.

| Xenya a răspuns:

Este problema artistlui ce pseudonim isi va alege! happy

| DanScutaru a răspuns:

Managerul nu are treaba cu pseudonimul asta e treaba artistului, adica depinde de preferintele lui... Succeswinking

| elenabelaisabela1 a răspuns:

Mereu artistul dar mai intervine si managerulhappy Funda? happy