| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa ma sfatuiti unde pot face un curs de frizerie in bucuresti, care sa fie recunoscut.

2 răspunsuri:
| ioanaa a răspuns:

Incearca la Vogue. Acolo se fac cursuri acreditate, si faci si foarte multa practica. Am vazut cu ochii mei si chiar inveti acolo.

| BUBULINA a răspuns:

Adica acreditat
pai cam toti pentru reclama spun ca sunt acreeditate acum nu stiu cat de acreditate sunt

mai bine ai face F. C. M. P adica toate

• PROFESSIONAL EURO STUDY S.R.L.
P-ta ALba IUlia, Nr.6, Sector.3, Bucuresti, BUCURESTI
Cursuri de calificare rapide prin Ministerul Muncii si Ministerul Invatamantului recunoscute interna...
(0 produse disponibile in catalog)

• BEAUTY ART S.R.L.
Str. M. eminescu nr 41, Bucuresti, BUCURESTI
Scoala Beauty One va ofera cursuri de calificare in cosmetica, acreditate de Ministerul Muncii si de...
(0 produse disponibile in catalog)