| bubia a întrebat:

As putea sa invat de acum la mate romana si engleza pentru examen sunt a8a si examenele sunt in 1 iunie... oare pot recupera?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca procedezi la o organizare riguroasa a timpului si materiilor de recuperat cred ca vei reusi --- cere ajutorul unui adult pentru a organiza materia in functie de timpul ramas pana la examene! Spor la munca si succes la examene!

1 răspuns:
| Izabita a răspuns:

Din cate stiu eu examenele sunt pe 20 si 22 iunie. poti repeta pana atunci. Repetitia este mama invataturii