Întrebare recomandată | Adrian-Speed_Adrian_1990 a întrebat:

As vrea sa plec vara asta in strainatate undeva in agricultura la munca si nu stiu prin ce firma sau cum se procedeaza sa nu iau vreo teapa. nu vreau sa dau prea multi bani pe acte si restul. daca stie cineva un site sau cum pot sa plec la sigur cu un contract de munca si sa fie si seriosi as fi recunoscator. nu am mai plecat pana acum la munca in afara si nu cunosc multe lucruri. funda si multumesc

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la Agenția Județeană pentru Ocupare Forței de Muncă și vezi acolo firmele care oferă locuri de muncă în străinătate și condițiile de plecare.
Pa, pa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte greu de gasit asa ceva ajofm este o institutie dupa care ai ce astepta.