| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu ceva, vreau sa fac un curs care sa am o diploma la mana in afara, si m-am gandit am ales barman, unde as putea sa ma duc si eu sa fac un curs de barman, banii nu am asa si *** cam aiurea, sper sa ma indrumati si pe mine mersi mult:*

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca esti somer cursurile sunt gratuite.La mine in oras sunt cursuri de genul asta si la Casa de Cultura si am inteles ca nu costa mult.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incearca la somaj. In cazul in care nu ai un job si esti in somaj poti sa il faci gratuit. Daca nu... oricum cred ca e mai ieftin decat in alta parte. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la fortele de munca din orasul tau si te vor indruma ei unde anume sa te duci sa te interesezi pentru cursuri sau poti cauta pe net unde se tin cursuri la tine in oras.mult succees iar daca esti somer cursul este gratuitbig grin