| 070Alexa a întrebat:

As vrea si eu o lista cu liceele din bucuresti cu profilul stiinte sociale (daca se poate pusa si media ). Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| AlexandruIuilian a răspuns:

Http://www.calificativ.ro/Brosura-Admitere-licee-2011-ai33393

Ai aici o brosura ce te va ajuta sa gasesti atat liceul, cat si notele de admitere + adresele complete fiecarui liceu in parte. Cauta la pagina 35. Sper ca te-am ajutat si mult succes cu admiterea. :D