| cRaZyYkiD a întrebat:

HEY TPU! La ce licee din Bucuresti din sectorul 2 daca nu 1 pot intra cu media 8, 60-9 si ceva la filologie sau stiinte sociale? Imi puteti da o lista cu liceele la care as putea sa intru? PLIZZZ DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Licee in sectorul 2, profil filologie si media cu care s.a intrat!
http://www.admitereliceu.ro/......iceu-pas-2

| dianamrrrrr a răspuns:

O sa primesi peste cateva luni o brosura de la minister cu toate liceele din Bucuresti oranizate pe sectoare, in ordinea mediei. cu numarul de locuri. mediile, sectiile, adresa, nr de teelfon si alte detalii utile.