| bestfully a întrebat:

Asistent medical sau profesor?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Lol. Cantaret de muzica clasica sau golan de curtea scolii? Ai pus niste functii total paralele, ceea ce te face sa pornesti c-un mare minus fiindca nu-ti cunosti domeniile la care esti forte.

| DakotaRoyse a răspuns:

Profesor.

| Psihiatra a răspuns:

Nici unul.ambele sunt prost platite straight face pentru asistent e mult stres si la profesor la fel. bye bye

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Parerea mea e ca asistent medical. adica la salariul mizer pe care l au profesorii mai usor iti gasesti de munca ca asistent, si mai ales ca in strainatate se cauta

| Georgel26 a răspuns:

Buna~! Asistent medical clar. Poti sa salvezi vietile unor oameni. Dar fiecare meserie cu avantajele si dezavantajele ei.Depinde ce iti place mai mult big grin

| dddddadada a răspuns:

E alegerea ta, unde ti-ar placea mai mult. happy

| DenysSa_5364 a răspuns:

Asistent medical...winking profesorul castiga putin. si in plus. sa fi asistent este ceva cu placeretongue
ps: cand o sa fiu mare o sa ma fac doctor pediatrurolling on the floor (sper)

| calin13 a răspuns:

Asistent medical