| anonim_4396 a întrebat:

Asistent social adica?big grin Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Aici gasesti mai multe raspunsuri in ceea ce priveste asistenta sociala si munca prestata de lucratorul social:
http://www.tpu.ro/......esc-nimic/

2 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Aici găseşti tot ce te interesează: http://www.tpu.ro/......esc-nimic/
O seară frumoasă!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreaba la Targul de Joburi, adica vezi detalii in textul urmator

Buna!

In perioada 17 iunie � 15 august 2010, portalul HiPo.ro gazduieste

a 4-a editie a Targului Online de Joburi pentru Absolventi.

50 de companii de top recruteaza studenti in ani terminali si absolventi

din promotia 2010.

Creeaza-ti un CV pe hipo.ro si vei avea acces la:

- companiile ce recruteaza absolventi in momentul actual;

- 125 de oportunitati de cariera pentru absolventi din promotia 2010:

job-uri entry-level pentru tineri cu experienta intre 0 si 3 ani,

programe de trainee si internship;

- un ghid de angajare care te invata cum sa abordezi fiecare pas al

procesului de recrutare.

Afla mai multe accesand sectiunea dedicata de pe HiPo.ro.

In plus, daca iti inscrii CV-ul pe www. hipo.ro, poti castiga una din cele

12 sedinte de consiliere in cariera oferite de experti in resurse umane.

Te asteptam!

Sursa : Echipa HiPo.ro