| maru_5127 a întrebat:

Aveti idee ce materii se fac la economic in clasa a 9-a?

Răspuns Câştigător
| ladygaga_9941 a răspuns:

Romana 3, mate 3, engleya franceza 2, fizica 2, chimie 1, geografie 1, istorie 1, info 1, sport 1, studiul calitatii 2, religie 1, logica 1, etg 2, biologie 1, ti-am spus si cate ore pe saptamanatongue

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Faci ore ca la un liceu teoretic cu exceptia obiectelor specifice profilului cum sunt:contabilitatea, studiul calitatii etc.
Succes in noul an scolar!

| Alle_2299 a răspuns:

Din ce oras esti? Ca si eu sunt boboaca la economic din Timisoara.:*

| Katarind a răspuns:

Patrimonuil societatii, organizarea unitati economice, studiul calitati produselor si servicilor, romana, mate (logic), logica, sport, ist geogra. km restul cr erau si in clasa a 8a in afara de cele de specialitate happy