| TotAiaMica a întrebat:

Buna!

Acum in perioada sarbatorilor de iarna tot apar craciunițe in supermarketuri! Unde ma pot angaja pentru a fi "craciunița"?(in București)

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Intreaba la Cora pe un angajat de acolo sa te trimita unde fac angajari.In Cora erau craciunite. Poate or fi si in alte supermarket-uri.In Mall poti intreba.In general la magazine mari si te poti uita si in ziar, dar ai grija cu anunturile din ziar ca sunt si anunturi neserioase.Nu stiu daca craciunitele pe care le vedem noi prin magazine sunt angajate doar pe perioada sarbatorilor sau sunt angajatele lor. Poti intreba. Poti intreba si pe o fata care e promoter la vreo firma daca te intereseaza ceva part-time.Succes!

5 răspunsuri:
| myha a răspuns:

La rudolfrolling on the floor

| B27VIP a răspuns:

Http://www.kingclown.ro/index.php/angajari
sper sa te ajute adresa.

| B27VIP a răspuns:

Uite aici oferta concreta...
http://jobs.bizoo.ro/......usi/48363/

| TotAiaMica explică:

Ce amuzanta esti miha.laughinglaughing! mai bine ma duc la mosu' laughinglaughing

| IONUTSTEFAN a răspuns:

La minelaughing