| bleakk a întrebat:

In perioada sarbatorilor de iarna va conformati si intrati si voi in aceasta febra achizionandu-va un brad/globulete/etc.?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intru in ''febra'' sarbatorilor de iarna cumparand globulete si podoabe pentru brad pentru ca le pastrez mereu pe cele vechi-din an in an.
E un mod de a economisi eficient ...singurile cheltuieli in perioada imediata a sarbatorilor de iarna sunt cele legate de mancare, imbracaminte si evident (daca e cazul) VACANTA!

Nu-mi place sa intru in ''febra'' unei sarbatori doar pentru ca asa se cere CI FAC ACEST LUCRU DOAR DACA IUBESC SA FAC ACEST LUCRU(adica mai clar iubesc sarbatoarea respectiva si traditiile-si nici atunci nu intru in 10 bugete pentru o sarbatoare de cateva zile maxim)