| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si 1, 60 inaltime. Mi-aş dori ca pe viitor sa urmez Academia de Politie sau Scoala de agenți de la Câmpina. Cu toate acestea, eu nu sunt suficient de inalta conform regulamentului. Sper sa mai cresc câțiva centimetri. Puteti sa-mi recomandati ce pot sa fac ca sa mai cresc 5 centimetri? Stiu ca e aproape imosibil, dar mai stiu si ca fetele pot creste si pana la varsta de 18 ani. Îmi doresc foarte mult asta.

3 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Înot, basket, volei...

Adio, Academie.

| Maria39popescu a răspuns:

Ca sa crești in inaltime trebuie sa practici inotul sau volei, dezvolta înălțime cat și musculatura, astea te vor ajuta pe viitor, mai ales sa ai un corp care sa reziste la efort, pana termini liceul parca un sport o sa vezi rezultatele dupa

| AndyR0ZZZ a răspuns:

Apuca-te de inotat...de jucat cat mai mult volei si basket! Sper ca te-am ajutat!