| nicoletahatos a întrebat:

Buna!happy
Am 16 ani si sunt din Baia Mare. As dori sa ma angajez pe timp de vara, imi puteti spune unde as putea si cat ar fi programul de lucru si salariul?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Depinde de locul de muncă. Nu peste tot ai acelaşi program şi/sau salariu. Plus că depinde dacă e un job part-time sau full-time.

| VaSi03 a răspuns:

Ai putea sa mergi cu mama ta la serviciul ei.Vei vorbi cu seful si il ve.i ruga frumos sa te primeasca pe timp de vara.De ex: daca mama ta lucreaza la o brutarie, te poti angaja la ambalat paine, salariul vreo 300-359 le pe luna, sau la altceva, totusi bine sa te introduca la un job pe timp de vara o ruda. Daca nu fa.te reprezentant avon, forever sau firme de parfumuri machiaje, vei castiga ceva, distractiv cred, pentru o fata. SPer ca te.am ajutat!

| stelahoney2000 a răspuns:

Ti-as recomanda sa lucrezi pe timp de vara la un chiosc de flori. cred ca e o munca buna si bine platita.

| nicoletahatos explică (pentru stelahoney2000):

Stii in Baia Mare o florarie unde ar angaja?