| deeablue a întrebat:

Am 18 ani si vrea sa ma inscriu la o facultate! La Harvard mi-au aprobat cererea dar nu stiu ce sa le raspund.Va rog ajutati-ma! Funda:**

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Ai o sansa unica in viata! nu mai sta pe ganduri.nu stiu ce presupune faptul ca ai fost aceeptata, adica daca va trebui sa platesti ceva sau nu. oricum daca te`ai acceptat inseamna ca ai un coeficient de inteligenta ridicat si merita sa faci facultatea in alta tara! bafta!

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Americanii sunt renumiti pentru IQ-ul mic, insa totusi nu cred ca ar putea admite la o universitate de renume pe cineva care intreaba daca o fata cu par pe partea intima si cu un cos pe nas trebuie sa se ingrijoreze... Sincer nu cred ca te-ar primi nici in vizita, deci cred ca ar trebui sa le raspunzi ca daca sunt chiar asa de dobitoci incat sa iti aprobe cererea, consideri ca nu isi merita renumele si nu le poti acorda onoarea de a le fi studenta.

| deeablue explică (pentru regis):

Te rog sa nu mai scrii comentarii urate pentru ca tu nu stii cum e viata mea, bine?

| regis a răspuns (pentru deeablue):

Nici nu sunt curios cum e viata ta, ti-am dat un raspuns pe masura intrebarii.

| andreeamarriaa a răspuns:

Eu m.as duce la Harvard deoarece este o facultate foarte buna si in Romania nu o sa inveti ce vei invata acolo!

| Hayuki a răspuns:

Gandeste-te doar! ai cererea aprobata ceea ce multi doresc asta happy unde crezi ca iti e mai bine? Incercarcarea moarte nu are si nu ai nimic de pierdut oricum ...ba dimpotriva ai numa de castigat si dupa absolvire ai o viziune mai larga si mai multe oportunitati decat in Romania!