| ionika17 a întrebat:

Am o intrebare! Am gasit in ziar un anunt ca angajeaza agent de paza intr-un hipermarket, si nu stiu ce sa fac, si vreau sa va intreb pe voi (inainte de a suna la ei), cum se lucreaza, cate ore, si daca se lucreaza in fiecare zi, si cam cat ar fi salariu! Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Se lucreaza 12/24, dar ai grija, stiu pe cineva care a lucrat la o firma care asigura paza la Carrefour, a lucrat 2 luni si nu i-au dat niciun ban si nu s-a mai dus ca-si pierdea timpul degeaba, pe banii lui. A doua luna a stat tot asteptand sa-l plateasca de fapt, dar degeaba, asa c-a renuntat. Deci ai mare grija, daca te angajeaza vezi cum faci sa te asiguri ca esti platit si daca dupa 1 luna nu-ti dau banii nu mai spera ca o sa-i primesti muncind inca 3 luni pe nimic. Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai intai fa-ti probleme daca te angajeaza.De obicei asemenea posturi se dau pe pile.Este cam devreme sa te gandesti la salariu.Suna si vezi ce vor spune. Daca te cheama la interviu.Succes.

| neutrino a răspuns:

12 cu 24 de ore si un salariu de aproximativ 1300 de roni, dar nu prea primesc adolescenti.