| Diana7Soare a întrebat:

Am o problema in a ma decide ce facultate sa urmez.Imi place sa organizez diferite evenimente si cred ca sunt un bun lider.Ce facultate as putea sa urmez?(tinand cont de ceea ce imi place sa fac).

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Daca esti pasionata de event management asa cum spui si ai si abilitati de leadership, ti-as recomanda, logic, Facultatea de Stiinte ale comunicarii sau Publicitate (inveti in principiu tot ce inseamna PR, event management, crisis management, time management, copywriting etc etc). Te-as intreba ce fel de evenimente faci si unde, in idee in care am putea sa colaboram in viitorul apropiat, fiind parte din aria mea de expertiza de vreo 7 ani incoace.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Management si marketing ti se potrivesc cel mai bine

| GabrielaIoana a răspuns:

Alege un profil de facultate pentru turism.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariusflo a răspuns:

Poţi alege un profil ce are legătură cu turismul.

| JessJessie a răspuns:

Management!