| any007 a întrebat:

Sunt cls a 12-a si totusi nu m-am decis ce facultate vreau sa urmez.Imi place ff mult biologia, dar nu stau bine cu chimia... voi ce credeti ca ar trebui sa fac? mersi.

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Ce iti doresti cel mai mult sa faci, aia ar trebui sa si urmezi, uneori nu le poti sti pe toate insa de exemplu daca iti place biologia insa nu prea te impaci bine cu chimia si ai vrea s adai la medicina ca vad ca ai fata de doctorita straduieste-te putin si ai sa vezi ca nici chimia nu va mai fi o problema, la medicina nu se face asa multa chimie.sau poti sa dai la fac de biologie.Succes!

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Farmacie in Tg. Mures.

| JoJo a răspuns:

Poti da la medicina...acolo nu-ti cere chimiehappy

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Farmaceutica... & stuff...Sau medicina.

| Alissa193 a răspuns:

Daca iti place biologia atuci poti da la medicina...

| gaby_2002 a răspuns:

Ar trebui sa te tii de meserie....ca na am citit undeva ca cei care stiu biologie si chimie sunt cautati in domeniul zugravitului laughing