| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebaretongue Daca vrei sa dai la Facultatea de Actorie, ce profil e indicat sa ai la liceu?big grinFunda! E cineva la Facultatea de Actorie?happyDaca da, sa-mi lase id-ul la privat

Răspuns Câştigător
| SaraAldi a răspuns:

Poi exista in majoritatea liceelor de arta,profilul actorului. daca nu,filologia,doar in cazul in care citesti, ai dictie sti sa interpretezi atunci cand citesti, dar nu te ajuta.sti cum e una cand te pregatesti pentru actorie, alta cand faci filologie. Daca esti talentata, nu ai nevoie de profil vocational pentru facultate.

2 răspunsuri:
| cristinuka_8768 a răspuns:

Cel mai bine este sa dai la un liceu de arte la un profil de acorie. aici vei gasi oameni pregatiti care sigur o sa te ajute sa-ti faci o cariera frumoasa. mult succes
funda?

| BabyBlue_1099 a răspuns:

Depinde in ce judet esti.
De exemplu poti da la un liceu cu profil vocational. la actorie.Te ajuta foarte multlove struck