| xDianaaaaa a întrebat:

Buna, as vrea sa dau la jandarmi dar vreau sa aflu cateva informatii despre aceasta cariera, cine este dispus sa ma ajute cu niste informatii si sa imi lase un Instagram ceva ar fi de mare ajutor. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Meseria de jandarm este foarte bănoasă, dar este şi obositoare. E tot ce ştiu despre această meserie.

1 răspuns:
| AndreiSingurul a răspuns:

Esti cumva din Dâmbovița si ai dat acum testul psihologic si l ai luat? Și eu am dat, daca vrei putem vorbi