| elisadaia a întrebat:

As vrea sa incep un curs de coafeza insa nu imi ofera materialele si consumabilele va rog imi puteti spune cat credeti ca as plati pentru acestea? Un pret aproximativ daca aveti cunostinte in domeniu deoarece nu prea am incredere ca ei mi-ar da pretul real nedorind sa piarda clientii, s-ar putea sa imi spuna un pret mai mic.

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai o sa ai nevoie de un brici (nu costa mai mult de 10 lei), fixativul (depinde de calitate dar gasesti pana in 10 lei, spuma, foarfece profesionale eu o am pe a mea cu 150 lei, masina de tuns, toate piaptanele de care ai nevoie (sunt vreo 10), foarfeca de rarit.Mai sunt multe chestii dar nu imi aduc aminte acuma.In general ajungi pana la 250-300 lei.

1 răspuns:
| methodmen a răspuns:

200 de lei asta depinde si de durata cursului.