| Ionyy_Ionyy_1993 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de indiferenta, prietenie si altele, DAR sa fie originale :*.

Răspuns Câştigător
| iulika009 a răspuns:

Treci peste, chiar daca te doare. Ce nu te omoara te face mai puternic. Voi incerca sa ma ridic cat mai sus, doar sa iti arat cat de jos esti tu. Multi ma vorbiti pe la spate, pentru ca prin fata nu aveti curaj niciodata. Cand viata ti se pare greau si vrei sa izbucnesti, trei arme trebuie sa ai: sa uiti, sa ierti si sa iubesti. Nimeni nu-ti observa lacrimile... nimeni nu-ti observa tristetea. nimeni nu-ti observa durerea. Dar toti iti observa GRESELILE. Ai grija pe cine calci in picioare cand urci, ca tot de ei dai si cand cobori. Câte amintiri îţi poate trezi un parfum pe care nu l-ai mai simţit de multa vreme. "Oriunde ai fi Oriunde te`ai afla Nu vrei decat o domnisoara Care seamana cu ea " Prea tarziu pentru regrete, pentru lacrimi. Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte. Parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare ea din viata ta. Ma pot increde mai mult in dusmani cinstiti decat in prieteni falsi. Sentimente confuze, nu stiam ce sa cred, poate atunci visam omul perfect Eşti nevoit să strângi din dinţi, să fii rece. Când vezi că în jurul tău nimeni nu te inţelege Prietenii sunt alaturi de tine doar cand ai bani. Cand ai probleme toti uita de tine.