| Copilash99 a întrebat:

Heyy! TPU! as vrea si eu statusuri noii; x! Gen indiferenta, nepasare, copiere de toate cele mai originale si noi funda:*!

Răspuns Câştigător
| Annnes a răspuns:

Ce e al meu, e al meu.Ce e al tau nu ma intereseaza!; )

Si cand dragostea vorbeste, parca tot pamantu.i mut!

Toti imi spun : te.ai schimbat! Gresit, doar am deschis ochii

Imi iau sentimentele, privirile si plec.Sa nu astepti din partea mea respect!

Te trezesti si primul tau gand este:"Nu mai pot sa fac asta.Pur si simplu nu mai pot continua asa..."
Dorul e rezumatul perfect a ceea ce conteaza cu adevarat in viata ta!

Noua, fetelor, ne place sa ne mintim.Credem ca daca ne mintim, uitam...

Sper ca iti sunt de folos.Pa!