| anonim_4396 a întrebat:

Asi dori sa primesc cateva informatii in legatura cu inrolarea in armata romana.

Am sa implinesc 18 ani in luna noiembrie anul acesta si asi dori sa ma inrolez in armata romana ce trebuie sa fac?
Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://mapn.ro/recrutare/sgv.php gasesti toate informatiile de care ai nevoie, direct de la sursa. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| Bteen a răspuns:

Nu poti face nimic pe site. Du-te la centrul militar din zona ta, daca nu stii unde e intreaba. Sper ca te-am ajutat.

| Alex_3756 a răspuns:

In primul rand fate 1: Muscolos ( big grin ) 2: Incearca sa nu-ti fie frica (cand da colonelu cu sbach pe tine. Si in al-3 rand 3: Uita-te pe site-ul armatie, acolo iti vor fi datele de inscriere. Succes! ( Poate nu aperi bine!)

| Bazileu a răspuns:

Intra pe site-ul armatei.Eu din cate stiu se semneaza contract cu armata romana.