| tinichigiuuviitor a întrebat:

.care meserie este mai banoasa cea de instalator sau cea de monaj faianta, gresie, parchet?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum iti gasesti clientii

Răspuns utilizator avertizat
| utzutzu a răspuns:

Nu exista meserie banoasa tin sa te anunt asta chiar si oamenii de succes o recunosc. o cercetare de piata tiar fi de mare ajutor si bineinteles ar fi mai bine sa-ti alegi o meserie pe care o faci cu drag. Nu are rost sa te apuci de ceva pentru banii caci sigur daca nu pui suflet in ceea ce lucri o so dai in bara rapid