| RaspberryLover a întrebat:

Care sunt unele dintre cele mai bine platite meserii&cariere?

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Procuror. Grafier. Avocat. Cel care lucreaza la banca. Medic. Asistent medical. Politistii(cei incepatori au 17 mil salariu)

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Politician si brancandier

| NemNUZ a răspuns:

Paaai :Avocat, inginer, procuror, judecator, director de banca...

| stpu a răspuns:

Cariera de fotbalist laughing

Depinde ce-ti place.
Nu cred ca se poate face un top al celor mai bine platite meserii din lume. Iar despre cariere e si mai greu sa ne pronuntam.

| Deliα a răspuns:

Animatoare, doctor, director, asistent medical, profesor, avocat, procuror, dansatoare la bara.

| carhartt a răspuns:

In Romania... pai...
Judecator/Procuror, Director la o banca/institutie, Doctor, Politist cu un grad cat mai mare pe umar

| wrath007 a răspuns:

Avocat,judecator,procuror si arhitect. funda?

| solovastra a răspuns:

Sall! In zilele de azi, inginerul ia cam 5 milioane pe o stampila, medicul, si mai ales avocatul.Succes.

| CataC a răspuns (pentru solovastra):

Ce stampileaza inginerii de 5 milioane? Asa, de curiozitate, inginerii au stampila? Cati anisori ai tu si de ce dai raspunsuri cand nu e cazul?

| solovastra a răspuns (pentru CataC):

Ai vreo problema? Mi-am spus si eu parerea, serios...