| MariaMrr a întrebat:

Ce liceu trebuie sa urmezz ca sa devin Nail Artist? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| MCG19 a răspuns:

Nu ai nevoie de liceu, pentru astea sunt diferite cursuri omologaate si certificate unde te invata si faci practica, iar dupa daca ai talent si iti place iti ofera si un salon unde sa profesezi. Poti cauta pe net cursuri si vezi cand se fac inscrieri etc.

| SuperDuperCute26 a răspuns:

Nu ai nevoie de un liceeu pentru asta poti sa urmezi scoala profesionala, dar trebuie sa dai probe din inainte, dar nu iti face griji sunt usoare. Sper ca merit FUNDA.