| lovegirl15 a întrebat:

Ce materii se fac la stiinte sociale? La ce materii se da teza si bac si ce facultate as putea urma dupa terminarea acestui profil?

Răspuns Câştigător
| emmaemmanuella a răspuns:

La acest profil se fac stiinte socio-umane,adica vei da teza din logica,psihologie,economie,filosofie si celalalte materii adica limba romana, engleza, istorie/geografie.e un profil destul de interesant.bac-ul se va da la fel din limbi straine,romana, o materie de profil, etc...bafta

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.