| Marrianna a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea Geografia Turismului si Facultatea de Economia comerţului, turismului şi serviciilor ? Care dintre acestea 2 vi se pare mai avantajoasa si de ce? Daca imi puteti da cateva informatii.va rog frumos :*:*:* Fundaaa

Răspuns Câştigător
| MoneyMoney a răspuns:

Eu sincer aş alege"Geografia Turismului" dar hai să fim serioşi "Economia Comerţului, turismului şi serviciilor" îţi oferă mult mai multe perspective de angajare la absolvire fiindcă vei putea aborda şi agenţii de turism şi unităţile de cazare şi chiar (de ce nu!?) instituţiile de profil ale statului!winking