| kjskhakhsja a întrebat:

Ce părere aveți despre specializarea Economia comerțului, turismului și serviciilor?

2 răspunsuri:
| NeedHelp1 a răspuns:

Sunt niste profile care-ți pot oferi ceva mai departe... adică o carieră pe turism sau comerț
Mie nu mi-au plăcut niciodată profilele astea mai ales că faci practică și dacă ai niste prieteni mai pe caterincă probabil vor face mereu mișto de tine si te vor cicăli...Dar nu contează ăsta!
Eu nu-ți recomand aceste profile decat dacă vrei să faci ceva pe viitor în zona turismului și comerțului.
Eu îți recomand liceele teoretice

| kjskhakhsja explică (pentru NeedHelp1):

Mă refer ca si specializare in cadrul Facultatii de Economie si Administrarea Afacerilor.