| alinap12345 a întrebat:

Buna.Ce parere aveti despre jobul de operator flexibil? E legit? Se poate lucra si de pe telefon? Cam cat se poate castiga?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde in ce domeniu este!
Daca este prostitutie virtuala, atunci nu-i legal.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune nuumele companiei. Eu cunosc niște excroci.

| newaccountbye a răspuns:

Jobul de operator flexibil este un tip de munca care poate fi efectuat de la distanta, adesea de acasa sau de la birou. In general, acesta implica preluarea apelurilor si a mesajelor pentru o varietate de companii si organizatii.

Acest tip de munca este legit, dar este important sa cautati companii de incredere si sa va asigurati ca respectati toate cerintele si regulile de lucru.

In ceea ce priveste castigurile, acestea pot varia in functie de companie si de nivelul de experienta. In general, castigurile pentru operatorii flexibili sunt mai mici decat cele pentru alte posturi, dar pot fi o optiune buna pentru cei care doresc un program flexibil sau care doresc sa lucreze de acasa.

In ceea ce priveste lucratul de pe telefon, acest lucru este posibil, dar depinde de cerintele companiei si de tipul de munca pe care il efectuati. Unele companii pot permite lucrul de pe telefon, in timp ce altele pot solicita utilizarea unui calculator sau a altui echipament.

In concluzie, munca de operator flexibil poate fi o optiune buna pentru cei care doresc un program flexibil sau care doresc sa lucreze de acasa. Este important sa cautati companii de incredere si sa va asigurati ca respectati toate cerintele si regulile de lucru.

| alinap12345 explică:

Operator-flexibil.com

| N3xtpl3as3 a răspuns (pentru alinap12345):

Buna..si ai reusit ceva la ei?