| Winners10 a întrebat:

De moment sunt la facultate la finante-banci anul 1. Dupa ce termin as vrea sa dau ori la Ponpieri la Boldești ori la Jandarmi la Drăgășani. Numai ca pompieri sa spun ca imi este putin teama de examenul de admitere care se da dib mate-fizica. La mate nu e problema, insa eu fizica nu am mai facut din clasa a 10-a si imi este putin frica sa zic. La Jandarmi se da din romana-engleza, putin mai bine zic eu. Ce imi recomandati? Pe mine ma atrage mau mult la pompieri, insa...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pregatirea ta te recomanda pentru jandarmi.

| Eastwood a răspuns:

Mergi unde vrei, fara frica. Nu cred ca va da un examen greu, ceva ceva trebuie sa stii. Cauta pe google un exemplu de test la fizica pentru pompieri, sau daca mai cunosti persoana care au fost cere sfaturi!

| Mitelmmi a răspuns:

Fa ce crezi tu mai bine