| kik a întrebat:

eu sunt in clasa a 8-a si nu stiu la ce liceu sa dau si as dori sa dau la liceul Anghel Saligny din Rosiorii de Vede, si as dori daca voi puteti sa-mi scrieti voi ce profiluri sunt la Anghel Saligny pentru a ma hotora la ce liceu sa dau...

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Dacă sunt licee teoretice sunt aceleași profiluri mate-info, filologie, științe sociale și științe ale naturii

1 răspuns:
| RedFantasy a răspuns:

Stiu ca esti nehotarata (asa am fost si eu anul trecut), imi pare rau ca nu pot sa-ti spun profilele pentru ca nu sunt de pe acolo.
Prin primavara o sa inceapa sa vina la voi la scoala elevi si profesorii de la licee si va vor spune tot ce vreti sa stiti, si prin mai parca veti primi o brosura cu toate liceele din judet si mediile de intrare din ultimii 2 ani.
Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut mai mult.