| Afghfjhgthgh a întrebat:

happy Imi puteti da si mie cat mai multe informatii despre meseria de coregraf? Cum vi se pare si cat castiga un incepator?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
depinde de multi factori... unde te angajezi, cat de expert esti in ceea ce faci, cum stii sa negociezi, si rezultatele muncii tale cand vor da roade, abia atunci poti sa primesti mult mai mult..de la inceput nimeni n u iti ofera marea cu sarea.
O zi frumoasa sa aihappy

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ti-am scris la intrebarea combinata pe care ai adresat-o ieri. Ca o completare pot spune ca ai avea nevoie de UNATC sau o facultate privata. Salariul de baza nu-i unul foarte mare dar bonusurile sunt foarte consistente.

| Andutsaa a răspuns:

Prea multe nu stiu nici eu, dar ca in orice meserie, la inceput este greu si nu se castiga foarte mult. Daca esti pasionat/a de dans, nu trebuie sa ti cont prea mult de bani, ci sa o faci din placere! happy Parerea mea! happy