| GoodIntentions a întrebat:

M'am mai gandit si vreau sa fiu fotograf [la feminin]. Dar ce liceu trebuie sa fac? Ca facultatea stiu care trebuie s-o fac, dar liceul?

Funda"

Răspuns Câştigător
| sagetator a răspuns:

Liceul nu conteaza. daca alegi real-mate info, o sa iti prinda bine la crearea fotografiilor(marimea). daca o sa alegi uman, o sa fie bine pentru ca o sa inveti o limba de circulatie internationala(engleza, franceza) si o sa poti comunica cu posibilii "clienti" straini.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat