| Andya a întrebat:

Buna Searahappy!
As dori și eu sa știu cum ma pot lansa, mai repede, în muzica.Am voce, știu sa cant la orga/pian, dar se știe ca-i criza și...mai slăbuț cu fondurilesad
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| tzintzi a răspuns:

Parerea mea e ca ai putea incepe sa canti o piesa la o ruda de a ta, sau la un majorat sa ceri microfonul pentru a cata o piesa.Si probabil va fi cineva interesat de acolo (daca spui tu ca ai voce buna) sa te lanseze mai departe, sau sa te cheme si la propria lui nunta.
Am o amica care la fel s-a lansat in muzica populara printr-o banala piesa la un majorat happy

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Bună.
Poți posta videoclipuri pe youtube și să trimiți link-ul pe facebook, twitter, hi5 ș.a.m.d.
Pa, pa.

| PanteraRozz a răspuns:

Poti sa faci un clip si poti sa il pui pe youtube :]
Eu zic ca e o idee destul de buna asta...
Ceilalti se vor uita. daca le va placea vor mai spune si altora.
Si.cine stie? :]
Succes :]
Fundaa?batting eyelashes

| Eva9610 a răspuns:

In ziua de azi, din pacate, iti trebuie ori pile ori sa ai foarte multi bani.Imi pare rau, dar asta e purul adevar.

| TheoSound a răspuns:

Trimite-mi un demo vocal la adresa: rodjtheo@gmail.com. Nu conteaza cu ce inregistrezi, conteza sa se auda cat de cat bine.