| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa profesez ca asistent medical generalist pe ambulanță. Dintre Bucuresti si Iasi care credeti ca ar fi alegerea cea mai buna?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E bine ca vrei laughing
Cred ca orașul e cea mai mică problema.

| Anonimul198 a răspuns (pentru Bondarel99):

????

| Bondarel99 a răspuns (pentru Anonimul198):

La ambulanta se intra foarte greu. Unii fac practica pe gratis ani intregi acolo si tot nu sunt angajati.

| Zdog a răspuns:

Salut, din cate am citit si am auzit de la prieteni ( studenti la medicina in Iasi), facultatea din Iasi e mai buna ca si Carol Davila din Bucuresti.Prin mai buna ma refer la implicarea profesorilor, coruptie ( nu prea se da spaga).