| Georgiana_Damaris_G._1998 a întrebat:

Bună seara!
Sunt în clasa a XI a si nu m am decis în legatura cu ce voi face dupa liceu ...Nu sunt foarte sigura daca o sa merg imediat la facultate...din cauza situatiei materiale.Mi-as dori sa ma angajez, pentru ca vreau sa ma întrețin singura.
Daca am diploma de bacalaureat si nu urmez imediat o facultate, unde m as putea angaja? As mai avea o varianta -cursurile ( dar ce domeniu? )
Aștept răspunsuri. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LOkk12 a răspuns:

Salutare.Fiecare om este indiviadual.Nu stiu ce iti place, dar incearca sa faci cursuri de contabilitate.Se castiga bine din asta.Pa