| smiley6634 a întrebat:

Buna seara, va rog ajutati-ma vreau un program foarte bun de editat poze.dau funda

14 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Picasa

| smiley6634 explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Multumesc foarte mult este un program bun..mai astept pana maine si daca nu mai e raspunsuri iti dau funda.

| Flaviucu a răspuns:

Http://www.adobe.com/......roduct.jsp Il poti descarca de aici.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Photoshop e cel mai bun. Sper ca te-am ajutat!

| CrazzzyA a răspuns:

Photoshop. Photoscape.

| smiley6634 explică (pentru CrazzzyA):

Inafara.

| CrazzzyA a răspuns (pentru smiley6634):

Nu exista ceva mai bun ca photoshop happy

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Sunt multe depinde in care vrei sa editezi... Eu zic ca cel mai bun este Pizapul dar mai sunt si Photoscape, Picmonkey, Picasa si cred ca mai atatea sunt...

| MasterSpirit a răspuns:

Photoshop

| nalexuta a răspuns:

Pizap

| b2013 a răspuns:

GIMP
http://www.gimp.org/downloads/
Freeware, moca! nu mai te complici cu facaturi crackuite si pline de virusei...

| FetisoaraZambilici a răspuns:

Poftim un photo editor online:

http://www.picmonkey.com/

Sper sa fie o idee buna! :)