| allestrumf a întrebat:

Buna sunt clasa a opt -a si vreau sa intru la liceul "Sfantul Sava " la stiinte ale naturii. Imi puteti spune si mie daca e bun liceul? Am azit ca este cel mai bun liceu din bucuresti dar vroiam sa mai aud si alte pareri. Multumes anticipat.

Răspuns Câştigător
| Căpşunnă a răspuns:

Buna! da din cate stiu eu este cel mai bun eu te-as sfatuii sa te duci. Uite aici liceul http://www.licsfsava.ro/
Te pup. fundita?

2 răspunsuri:
| mihaeladulcikk a răspuns:

Dar inscrierile la liceu s-au facut dejahee hee)...Da,liceul este foarte bun,cel mai bun din Bucuresti, daca ai cu ce, merita sa te duciwinking

| MegaParty a răspuns:

Super liceul e cel mai tare are si ai pierde o ocazie super marfa daca nu tei inscrie.