| spartacusconan20 a întrebat:

Sunt insarcinata si as vrea sa lucrez de acasa. Ce idei puteti sa imi dati?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce stii sa faci? Poti face traduceri (mai ales daca stii 1-2 limbi mai rare), contabilitate, programare, web-design.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de profesia pe care o ai si cat de buna esti!

| Idkidk a răspuns:

Poti vine chestii diy.

| MeConstantine a răspuns:

Buna ziua,
Ar fi util sa știm la ce anume te pricepi. Anume poți da Meditatii, poți face handmade, poți scrie articole. ETC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca nu ti-a iesit strategia dragutzu'. big grin

| alexwahl a răspuns:

Aproape imposibile sa mai lucrezi de acasa.

| DonGiani a răspuns:

Ceva pe domeniul info dacă te pricepi happy

| Sociopatul a răspuns:

Videochat

| Ether a răspuns:

Intai incearca sa te gandesti la ce te pricepi. Daca ai abilitati precum scrierea de articole, traduceri, informatica etc etc. atunci poti sa intri pe unul din website-uri de freelancing precum Upwork si sa iti faci un cont dupa care poti sa cauti de lucru online. Totul tine de ce abilitati ai.