| Glont_Andreea_1987 a întrebat:

Buna,
Eu lucrez in comert,la un magazin de haine si trebuie sa fac un filmulet la munca impreuna cu colegele,in care sa aratam ce inseamna pentru noi Customer Service, puteti va rog, sa imi dati niste idei? As vrea ceva original,
Multumesc,

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Aratati in film cum munciti, firma, locu.Si preturile happy

| lolz1 a răspuns:

Incercati sa aratati in filmulet rutina voastra zilnica. Chiar daca voua vi se pare plictisitoare incercati sa nu aratati asta. Aratati cat de mandre sunteti sa le fiti de ajutor cumparatorilor. Puneti pe prim plan increderea intre colege, iubirea de munca si pasiunea voastra pentru aceasta!