| littlefirefy a întrebat:

sunt pe clasa a opta si trebuie sa ma decid ce liceu vreau sa urmez...stiti cumva ce materii se fac la un liceu sanitar?

multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

O sa faci toate materiile dar mai intens biologie, chimie si fizica.bine nu o sa faci desen, muzica.din astea

2 răspunsuri:
| cuore a răspuns:

Se pune accent pe chimie daca esti la o specializare de profil.

| Corynaaaa a răspuns:

Buna, Maria happy la un liceu se fac aproape toate materiile din generala happy fie el liceu sanitar, economic si altele. Phai din cate stiu ca si eu sunt la liceu de stiinte ale naturii... pe aproape happy cam acelasi profil happy o sa faci Biologie, Fizica, Chimie intensiv adica o sa inveti de o sa iti sara capacele daca nu. risti sa ramai corigenta ( scuze expresia ) big grin ce o sa faci in plus este " Logica " cam atat :* pwpici sper ca te.am ajutat si te.am lamurit :*