| Melissa7 a întrebat:

Buna
Sunt studenta la jurnalism, in anul 2. Sunt interesata sa fac practica intr-o televiziune, dar nu stiu cum sa intru in contact cu cineva, sa trimit un mail si daca da, cum si cui ar trebui sa ma adresez?
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la sediul Digi 24 si vezi acolo depui cv, ce varsta ai? De unde esti?

| anonimg a răspuns:

Pur si simplu contactezi televiziunea respectiva; prin email sau telefon.

| dfeel a răspuns:

Intri pe usa la televiziunea care iti place si te duci la departamentul de HR. Acolo iti vor spune daca se poate si in ce conditii.